O NAS

Rowy to cicha sympatyczna miejscowość nadbałtycka położona wśród lasów , 28km od Słupska, pomiędzy Ustką a Łebą. Jednak w odróżnieniu od tych miejscowości Rowy zachowały charakter wioski rybackiej ,idealny dla wypoczynku rodzinnego. Tu znajduje się Słowiński Park Narodowy ,który jako jedyny w Polsce został uznany za strefę biosfery UNESCO, dlatego panujący mikroklimat jest doskonały dla dzieci.

Nasz ośrodek jest ogrodzony, uroczo położony na skraju lasu ,w tej części Rowów, która posiada szeroką, czystą, otoczoną wydmami plażę, oddaloną od nas 380m – 6 minut spacerem . Blisko znajdują się sklepy,bar a w porcie jest możliwość zakupienia świeżej rybki 😉

 Proszę pamiętać ,że w  lipcu i sierpniu przyjmujemy rezerwacje tylko od weekendu do weekendu (sobota, niedziela) . Doba rozpoczyna się od godz. 15.30 a kończy o 10.00. Nie prowadzimy wyżywienia ale Goście mają do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnie i grill. W pokojach są talerze, szklanki, sztućce, mała lodówka i czajnik elektryczny. 30m od nas znajdują się 2 sklepy spożywcze z świeżym pieczywem a 150m bar Smerfetka z domowym jedzeniem w którym obiad kosztuje ok.20zl.

Proszę zapoznać się z oferta zamieszczoną poniżej, a w razie dodatkowych pytań proszę o dodatkowy kontakt mailowy.

Ośrodek składa się z wybudowanego 6 lat temu roku BUDYNKU PENSJONATOWEGO i 6 dużych drewnianych DOMKÓW typu Brda z nowymi kuchniami i tarasami.

1. W budynku pensjonatowym znajdziecie Państwo:

-pokoje dwuosobowe , w których mogą spać rodziny trzyosobowe lub 2+2.

Znajdują się tam: 2 pojedyncze tapczany (można je ze sobą zsunąć) ,jedna składana wersalka (może na niej spać nawet dwoje dzieci), szafa, telewizor, lodówka, czajnik elektryczny, nowa wyłożona całkowicie armaturą łazienka. Pokoje na dole są wyposażone w meble ogrodowe, oddzielone od siebie pergolami co zapewnia konieczne minimum prywatności i możliwość spożywania posiłków na zewnątrz.

-piętrowe apartamenty czteropokojowe, w których mogą spać rodziny siedmio- osobowe. Znajdują się tam : na poddaszu – pokój z 3 tapczanami, pokój przechodni na bagaże; na dole: pokój z 2 tapczanami, szafą i schodami na górę oraz pokój wejściowy ze składaną dwuosobową wersalką, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym (mikrofala znajduje się w ogólnodostępnej kuchni), telewizorem, lodówką, czajnikiem elektrycznym i nową, wyłożoną całkowicie armaturą łazienką.

2. Duże domki drewniane typu Brda, w których może spać do 9 osób. Mają one wyremontowane  łazienki i kuchnie.

Na piętrze znajdują się 2 pokoje, a w każdym z nich po 2 łóżka (z pościelami) oraz szafa. Na dole w głównym pokoju są 2 rozkładane podwójne wersalki, stół, krzesła, szafa, telewizor. Łazienka ma nową kabinę natryskową .Kuchnia jest w pełni wyposażona (garnki, szklanki, patelnie etc) z dużą lodówką oraz czajnikiem elektrycznym. Woda ciepła jest dostępna 24h/dobę. Na tarasie do dyspozycji Gości znajduje się hamak,leżak oraz mały grill.

Na terenie ośrodka mamy 2 domki z prywatnymi tarasami. Wnętrze tych domków jest w galerii zdjęć na naszej www.aloha.com.pl pod nr 4. A jak wyglądają one na zewnątrz pokazują w galerii nr 5 dwa pierwsze górne zdjęcia z lewej strony.Są to domki których tarasy nie wychodzą na ośrodek w którym przebywają inni wczasowicze tylko są ukierunkowane na żywopłot. To daje poczucie prywatności-szczególnie w lipcu i sierpniu.

Oferujemy darmowy dostęp do internetu WI-FI ,nie gwarantujemy go jednak z każdego miejsca i o każdej porze ponieważ siec dociera do nas drogą radiową. W budynku działa sieć telewizyjna z 4 kanałami telewizji cyfrowej. Na terenie ośrodka znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe, duży grill a dla dzieci dostępna jest piaskownica,domek dla lalek i huśtawka .

Nie oferujemy wyżywienia!

 

x1   x2   x3